در حال بارگذاری...

ارسال به تمام استانها

در سرتاسر کشور سفارش‌‏ها با پست پیشتاز ارسال می‌‏شوند و اگر شهرهایی دفتر نمایندگی تیپاکس داشته باشند، مشتری می‏‌تواند با انتخاب تیپاکس در مرحله انتخاب روش ارسال، به جای پست پیشتاز این روش را انتخاب کند. البته توجه داشته باشید که برخی دفاتر شرکت تیپاکس مرسوله شما را در محل دفتر تیپاکس شهرتان تحویل می‌دهند. اما در صورت عدم امکان استفاده از هر یک از این روش‌ها کالای شما با استفاده از سرویس‌های باربری ترمینال‌ها اتوبوس‌رانی بین شهری استفاده خواهد شد هزینه ارسال با مشتریان میباشد.

تحویل اکسپرس

تحویل اکسپرس رایگان ویژه سفارش‌های با محل تحویل میباشد و فقط شامل سفارش‏‌هایی با ارزش بیش از یک میلیون تومان می‌شود. سفارش‌‌‌‏هایی با ارزش کمتر از یک میلیون تومان نیز توسط مامور پیک بادپای تحویل ولی مشمول هزینه ارسال می‌‏شوند.
همچنین سفارش‏‌های با آدرس تحویل تهران یا کرج در صورت درخواست مشتری، می‏‌توانند با پست پیشتاز یا تیپاکس ارسال شوند.

آیا می‏‌توانم سفارش خود را در روز و ساعت معینی تحویل بگیرم؟

زمان رسیدن ارسال‏‌های خارج از تهران پس از تحویل به پست، بر اساس محدوده جغرافیایی از 24 تا 72 ساعت متغیر است، بنابراین روز رسیدن سفارش با توجه به خدمات پستی مشخص است اما ساعت آن را نمی‏‌توان به طور دقیق تعیین کرد.
درباره سفارش‏‌های با آدرس تحویل تهران، شما می‏‌توانید بازه زمانی مناسب برای تحویل گرفتن سفارش خود را هنگام ثبت آن سفارش در مرحله آدرس و شرایط ارسال، اعلام کنید. فروشگاه مرکزی ایده ال همه تلاش خود را می‏‌کند تا سفارش حدود ساعت درخواستی به دست شما برسد. با وجود این به دلیل مسایل مختلف مانند برنامه زمان ‏بندی ارسال در فروشگاه مرکزی ایده ال و مشکلات ترافیکی، وعده تحویل دادن کالا راس ساعت خاص برای فروشگاه مرکزی ایده ال مقدور نیست.

پس از این که سفارشم را ثبت کردم، چقدر طول می‌‏کشد که به دستم برسد؟

زمان رسیدن سفارش به دست مشتری بر اساس فاکتورهایی مانند محل و نحوه تحویل متفاوت است.
زمان رسیدن ارسال‏‌های خارج از تهران و کرج پس از تحویل به پست، بر اساس محدوده جغرافیایی از 24 تا 72 ساعت متغیر است.
در شهر تهران بیشتر سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنج شنبه تا ساعت 12 ثبت شوند، در همان روز امکان تحویل دارند. در مورد شهر کرج نیز برای سفارش‌هایی که تا ساعت 14 روزهای کاری ثبت می‌شوند، امکان تحویل در همان روز وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از این ساعات ثبت شوند در اولین ساعات کاری روز بعد تحویل داده می‌شوند.

می‏‌توانم کالایی را که سفارش داده‌‏ام با مراجعه به فروشگاه مرکزی ایده ال به صورت حضوری تحویل بگیرم؟

از آنجا که فروشگاه مرکزی ایده ال یک فروشگاه اینترنتی است و یکی از اهداف آن کاهش دادن سفرهای درون شهری غیر ضروری‏ است، تحویل حضوری سفارش در محل فروشگاه مرکزی ایده ال امکان‌پذیر است.

تحویل اکسپرس تهران در چه محدوده‌ای امکان‌پذیر است؟

در حال حاضر فقط سفارشاتی که در محدوده‌های زیر در شهر تهران قرار دارند امکان ارسال توسط پیک فروشگاه مرکزی ایده ال را دارا هستند و سایر محدوده‌ها فقط از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس ارسال می‌شوند:

  • از سمت شرق:تا خط اتوبان افسریه
  • از سمت غرب: تا خط محدوده اتوبان جناح و سعیدی
  • از سمت جنوب: تا خط اتوبان بعثت
  • از سمت شمال: تا خط امتداد اتوبان ارتش

سفارشات چه زمانی به پست تحویل داده می‌شود؟

همه سفارش‌‏ها پس از طی مراحل پردازش، به طور روزانه تحویل واحد پستی مستقر در محل پردازش سفارشات فروشگاه مرکزی ایده ال می‏‌شوند.

آیا می‏‌توانم سفارشی را که با پست پیشتاز یا تیپاکس، ارسال شده رهگیری کنم؟

بله، شما برای رهگیری سفارشی که با پست پیشتاز ارسال شده می‏‌توانید شماره 10 یا 20 رقمی مرسوله پیشتاز را در آدرس زیر وارد کنید:
http://itemtracking.post.ir
همچنین برای رهگیری سفارشی که با پست تیپاکس ارسال شده می‏‌توانید با دفتر شعبه تیپاکس در شهر خود تماس بگیرید.

ارسال سفارشات از طریق تیپاکس به کدام شهرها امکان‏‌پذیر است؟

ارسال از طریق تیپاکس برای سفارش‌هایی امکان‏پذیر است که محل تحویل آنها شهرهایی باشند که دارای نمایندگی تیپاکس هستند، برای مشاهده لیست این شهرها می‌‏توانید به صفحه پست تیپاکس مراجعه کنید.

ارسال کالا برای مشتریان تهران که بالای 500 هزار تومان خرید میکنند رایگان است.

یرای مشتریان شهرستان ارسال تا پیک و تیپاکس  تهران بر عهده ی فروشگاه می باشد.هزینه پیک و تیپاکس تا شهرستان مذکور بر عهده ی مشتری میباشد