در حال بارگذاری...

پرداخت در محل

روشهای پرداخت

  • پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، مرکزی ایده ال این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، یکی از شهرهای تهران  باشد هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت کنند. با وجود این، توصیه میشود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا پردازش سفارش آنها سریع‏تر انجام شود.

پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

  • سرویس دیگری که برای پرداخت هزینه سفارشهایی که محل تحویل آنها تهران یا کرج است، در نظر گرفته شده، سرویس پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل است. از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش مرکزی ایده ال دستگاه‏‏های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، کاربرانی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران یا کرج است میتوانند در هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارتهای عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهند. با این حال، یادآوری می‏شود که در صورت پرداخت اینترنتی، پردازش سفارش سریع‏تر انجام میشود.
  • پرداخت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway ایده آل و یا پرداخت نقدی را ندارند میتوانند وجه سفارش خود را به شماره کارتهای قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت میتوانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت مرکزی ایده ال به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسانتر و سریعتر است وایده آل پیشنهاد میکند که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.

  • پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران مرکزی ایده ال میتوانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانکهای ملت و پارسیان در سایت مرکزی ایده ال و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در مرکزی ایده ال قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏شود. همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران میشود .

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت ایده آل

میتوانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده میشود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع میشوید.

  • شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏ها، بر روی کارت درج شده است.

  • رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‏های خود پرداز وارد میکنید، تفاوت دارد. برخی از بانکها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل میدهند، اما کارت بیشتر بانک‏ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

  • کد CCV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارتهای بانکی درج میشود و بهعنوان یک کد امنیتی در پرداختهای اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت بانک‏های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

  • تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارتهای بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.
 نکته:هزینه پیک برای مشتریان تهران برای خرید های زیر 5.000.000 ریال بر عهده ی مشتری بوده و به صورت پیش فرض سیستم 100/000 ریال کسر مینماید.برای مسیرهای خارج از محدوده هزینه پیک با مشتری هماهنگ میگردد.